Пам’яті Героїв Крут

            Берестечко, Крути… Все це трагічні сторінки нашої історії. Бій під Крутами займає серед них особливе місце. 19 січня 1918 року  на бій з жорстоким ворогом стали юнаки, які ніколи не тримали зброї в руках – студенти  Київського університету святого Володимира та учні гімназії імені Кирило-Мефодіївського товариства. Їх було 300. І вони поклали голови за волю України. Це сталося 97 років тому, але молодь XXI століття має  пам’ятати про це.

З метою вшанування пам’яті українських юнаків, що полягли у бою під Крутами, закладами освіти району проведено заходи:   

-  29 січня в усіх 19 навчальних закладах району відбувся Єдиний урок патріотизму «Крути – біль мого народу»;

 -   у шкільних бібліотеках, музеях, фойє закладів освіти протягом 26-29 січня було оформлено експозиції, книжкові виставки, присвячені подвигу Героїв Крут «Крути – трагедія життя і вічності», «Героїчні сторінки в історії українського народу»;

 -  в Андріївській СЗШ відбулася лінійка-реквієм для учнів 5-11 класів «Пам’яті Героїв Крут»;

 -   у Широківській СЗШ №1 учні 6 класу взяли участь у літературних читаннях  «Із забуття – в безсмертя»;

 -  у Калинівській СЗШ для учнів 5-6 класів проведено історичну довідку «Битва під Крутами – визначна подія минулого»;

 -  у Новоселівській СЗШ  учні 7-11 класів взяли участь у роботі круглого столу  «20 січня – день пам’яті Героїв Крут»;

 -  у Запорізькій СЗШ відбулася інформаційна виховна година «300 юних героїв»;

 -  у Водянській СЗШ відбулася виховна година  «І героїзм, і трагедія під Крутами»;

 - учні 4-9кл. Червонівської НСЗШ взяли участь у перегляді кінофільму «Боги вирішили інакше»;

 -  для учнів 1-11 класів Широківської СЗШ №2 проведено урок – реквієм «Юнацтво, сповнене надії»;

 - учні  Карпівської СЗШ організували випуск шкільної газети «Герої Крут – ніхто не забутий»;

             -   у Чапаєвській СЗШ відбулася виставка дитячих плакатів «Бій під Крутами»,  присвячена пам’яті героїв Крут.


Згідно  Положення  про  проведення  Спартакіади  серед  учнів  загальноосвітніх  навчальних  закладів  Дніпропетровської  області  в  2015 році, наказу відділу освіти Широківської РДА від 27.01.2015 №38 та з метою покращення фізично-оздоровчої роботи у загальноосвітніх навчальних закладах; пропаганди фізичної культури, як важливого фактору зміцнення здоров’я; організації фізичного розвитку дітей, виявлення кращих команд та спортсменів для участі в обласних та Всеукраїнських змаганнях 2015 року,  в 2015 році буде проведено  районну  Спартакіаду  серед  учнів  загальноосвітніх  шкіл  з таких видів спорту (календар  змагань  додається):

-    баскетбол;

-    «Шкіряний м’яч»;

-    ДПФ;

-    «Козацький гарт»;

-    футзал;

-    теніс настільний;

-    волейбол (додатковий вид спорту);

-    легкоатлетичне чотириборство (додатковий вид спорту).

Та окрім основних видів спорту, що представлені в районній Спартакіада в школах району, протягом навчального року, вчителями фізичної культури організовуються та проводяться шкільні змагання з армреслінгу, стрітболу, спортивної аеробіки, плавання, шахів, шашок тощо.

Так, протягом січня, в Калинівській СЗШ  відбулися змагання з армреслінгу (серед учнів 5-7 та 8-11 класів), шашок  (серед учнів 5-11 класів), шахів (серед учнів 5-11 класів). Учениця 6 класу Калинівської школи Моісеєнко Альона взяла участь у чемпіонаті з плавання, який відбувся 16-17 січня 2015 року в м. Кривий Ріг та виборола  5 призових місць у різних номінаціях.

Вітаємо всіх призерів з перемогою, бажаємо успіхів у майбутньому!

Відділ освіти висловлює подяку всім вчителям фізичної культури, які навіть в такий складний час, проявляють ініціативу, старанний і творчий підхід до своєї роботи.


28 січня 2015 року на базі районного Будинку дитячої творчості відбулося засідання методичного об’єднання вчителів інформатики.

Вадим Михайлович Мариненко, голова методичного об'єднання, прозвітував про роботу МО вчителів інформатики за І семестр 2014-2015 н.р.

Методист РБДТ Пічева Т.В. ознайомила присутніх із наказом відділу освіти №1 від 05.01.2015 «Про проведення районних конкурсів з інформаційних технологій у 2015 році». Тетяна Вікторівна підготувала для вчителів інформатики матеріали учасників районних і обласних конкурсів з інформаційно технологій за 2014 рік.

Методист РМК Пугач А.Л. підвела підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики (програмування). Члени МО детально зупинились на підготовці до проведення районного етапу олімпіади з інформаційних технологій, який відбудеться 9 лютого.

Учителі інформатики були поінформовані про результати участі учнів ЗНЗ у Міжнародному конкурсі комп’ютерної вправності «Бобер 2014», про проведення у лютому конкурсу на кращий інтернет-сайт загальноосвітніх навчальних закладів району, про роботу навчальних закладів у освітній мережі «Мої знання».


День 22 січня 1919 року увійшов до  національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібранні було урочисто проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки. Мабуть, невипадково вказаний день збігався з річницею історичного IV Універсалу Центральної Ради, згідно з яким УНР проголошувалась самостійною, незалежною державою. Отже, він мав стати днем подвійного всенародного свята – Незалежності й Соборності.

З нагоди цієї дати 22 січня  в усіх 19 закладах освіти району відбувся Єдиний урок патріотизму «Україна – єдина країна», а на будівлях закладів освіти встановлено Державний Прапор України.

З метою поглиблення знань учнів про історію виникнення Дня Соборності у школах району проведено такі заходи:

-                   у шкільних бібліотеках та музеях створено тематичні виставки наукових публікацій, художніх творів та творів мистецтва, присвяченим видатним сторінкам історії України;

-       23 січня учні Широківської СЗШ №1 взяли активну участь у районному заході покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченка за участю представників органів місцевого самоврядування;

-       у Новоселівській СЗШ для учнів 5-11 класів проведено усний журнал з переглядом відеороликів «Державні символи України» та літературно-музичну композицію «В сім’ї єдиній, вільній»;

-       учні 7-11 класів Запорізької СЗШ побували у літературній подорожі «Блакитна троянда української поезії»;

-       у Широківській СЗШ №2 для учнів 1-11 класів проведено конкурс малюнків «Ми – майбутнє України!»; 

-       в Олександрійській НСЗШ для учнів 6-8 класів проведено тематичну виховну годину «Моя Україна, демократична і вільна, я з нею пов’язую долю свою»;

-       у Тихоставській НСЗШ та Миролюбівському НВК проведено вікторину для учнів 1-4кл. «Державні символи України»;

-       у Шестірнянській СЗШ для учнів 9-11 класів проведено круглий стіл «Моя країна – рідна Україна».

                     Виховні заходи, присвячені Дню Соборності України, у загальноосвітніх навчальних закладах району триватимуть до кінця січня 2015 року.  


Відповідно до плану роботи відділу освіти на 2015 рік 21 січня на базі РМК відділу освіти відбувся районний семінар вчителів російської мови та світової літератури «Особливості викладання російської мови та світової літератури у 6 класі».

Методист РМК Шевчук О.Є. та керівник методоб’єднання Твердохлєбова Т.В. підвели підсумки роботи РМО за I півріччя 2014-2015н.р. Вчителі дізналися про участь дітей нашого району в обласному читацькому марафоні «Благодійне читання», де учні Широківської СЗШ №2   Ведміцька Д. та Клешкань В. стали одними з кращих в індивідуальному заліку серед учнів 6-х класів. Діти отримали цінні комплекти книжок від Всеукраїнської громадської організації «Російська школа» та грамоти департаменту освіти і науки облдержадміністрації.  Окрім того, учні нашого району мали змогу передати подарунки для дітей із зони АТО в реанімаційне дитяче відділення  обласної лікарні ім. Мечникова.

Не менш вагомими стали досягнення  учнів району та вчителів нашого методоб’єднання на обласному конкурсі «М. Лермонтов. Сучасний погляд на життя і творчість», присвяченому 200-річчю від дня народження письменника. Дипломантами у номінації «Кращий літературний вечір поезій Лермонтова» стала вчитель Новокурська СЗШ Угрюмова Наталія Іванівна (3 місце); у номінації «Кращий бінарний проект»  - вчитель Широківської СЗШ №2 Кирильчук Віта Петрівна (3 місце).

Учнями – переможцями обласного конкурсу «Мій Лермонтов» стали:

1. Бобир Марина (Широківська СЗШ№2, 11 клас, вчитель Твердохлєбова Т.В.) – номінація «Кращий відеопроект по Лермонтову»;

2. Ковпак Юлія (Широківська СЗШ№2, 10 клас, вчитель Тимофеєва В.О.) – номінація «Кращий відеоролик до творів Лермонтова»;

3. Горбатюк Вероніка (Широківська СЗШ№2, 8-Б клас, вчитель Твердохлєбова Т.В.) – номінація «Віртуальна екскурсія в музей Лермонтова».

   Приємною несподіванкою для деяких вчителів стала звістка, що їхні роботи увійшли  до обласного методичного посібника «Лермонтовські вершини. Продукт обласної філологічної майстерні»:

1.      Гончар І.В. Інтегрований урок позакласного читання  й мовлення в 4 класі «М. Лермонтов – дітям» (Широківська СЗШ№2).

2.      Гавриш Т.В. Літературна вітальня «Природа в поезіях М.Ю. Лермонтова», 5 клас (Чапаєвська СЗШ).

3.      Тимофеєва В. О. «Вспомни обо мне… Страницы жизни и творчества М.Ю. Лермонтова». Сценарій літературно-музичної композиції (Широківська СЗШ№2). 

4.      Твердохлєбова Т.В. Майстер-клас викладання М.Ю. Лермонтова (Широківська СЗШ №2).

5.   Угрюмова Н. І. «Літературний вечір поезій Лермонтова» (Новокурська СЗШ).

6.   Кирильчук В.П. « Літературний вечір життя та творчості Лермонтова» (Широківська СЗШ №2).

          Методист РМК Шевчук О.Є. вручила  цим учителям сертифікати переможця конкурсу за підписом ректора ДОІППО Романенко М.І., зав. НМЛ російської мови і світової літератури Чубарової М.Є., примірники посібника «Лермонтовські вершини» та комплекти книжок В.Катаєва, В.Некрасова, І. Бебеля.

Практика участі педагогічних працівників нашого району в обласному етапі конкурсу педагогічної майстерності «Учитель року» у різних номінаціях показує, що у вчителів виникають труднощі саме на етапі конкурсних випробувань, а саме «Фахова майстерність»  та «Майстер-клас». Саме тому для покращення результативності участі вчителів нашого методоб’єднання у даному конкурсі, було вирішено ввести у практику роботи наших семінарів проведення майстер-класу. Так, 4 вчителів із різних шкіл району: Гавриш Т.В., вч. Чапаєвської СЗШ, Реут М.В., вч. Шестірнянської СЗШ, Плосконос О.А., вч. Андріївської СЗШ та Ліннік С.М., вч. Запорізької СЗШ презентували колегам майстер-класи проведення уроків (фрагменти)  російської мови/світової літератури у 6 класі з різних тем. У процесі роботи вчителі обмінювалися власним досвідом, демонстрували нестандартні, інноваційні види уроків, а по завершенню роботи - приймали рекомендації від колег.

Окрім того, запрошуємо всіх бажаючих завітати на офіційний сайт відділу освіти у розділ «Методична робота», де ви можете знайти оновлену інформацію та методичні розробки вчителів з предмету «Російська мова» та «світова література».

Не взяли участь у роботі семінару вчителі з Калинівської СЗШ, Миролюбівського НВК, Новокурської СЗШ, Новоселівської СЗШ, Олександрівської СЗШ, Олександрійської НСЗШ, Степівської СЗШ.


12 січня 2015 року відбулося засідання журі по підведенню підсумків районного конкурсу новорічної іграшки та малюнку «Різдвяні свята» у номінаціях «Дитячий малюнок» та «Дитяча іграшка». Учасниками районного конкурсу стали не лише окремі учні,  а й цілі учнівські колективи. Загалом у заході взяло участь понад 1200 дітей 19 шкіл району.

Малюнки та іграшки вирізнялися високою майстерністю маленьких виконавців, креативністю, винахідливістю у виборі матеріалів та образів, новорічною  та різдвяною тематикою робіт. Творчість і фантазія виконаних робіт, представлених на конкурс цьогоріч, вразила організаторів своїм різноманіттям. Тому усі роботи, які надійшли на конкурс, було об’єднано в чудову виставку, яка діяла на базі відділу освіти з 19 грудня 2014 року по 12 січня 2015.

У номінації «Дитячий малюнок» журі відзначило високий рівень образотворчих робіт учнів Широківської СЗШ№ 2 (вчитель Аненко Л.Г.), Чапаєвської СЗШ, Олександрівської СЗШ, Шестірнянської СЗШ. Переможцями у різних вікових категоріях стали:

у першій віковій категорії (11-15 років):

 I місце  - Буділович Олексій (Чапаєвська СЗШ); Красуля Богдан (Широківська СЗШ №2); Славінська Марія (Широківська СЗШ №2); спільна робота учнів 2 кл. Олександрівської СЗШ; II місце  -  Берестенко Ілона (Запорізька СЗШ);Лопатінова Валерія (Новокурська СЗШ); Зайко Віктор (Широківська СЗШ №2); спільна робота учнів 1 кл. Олександрівської СЗШ; III місце – Білоусенко Олеся (Червонівська НСЗШ); Курило Сергій (Широківська СЗШ №2);

у другій віковій категорії( 11-15 років):

I місце  - Демиденко Альона ()Водянська СЗШ); Журбенко Марія (Широківська СЗШ №2);

 спільна робота учнів 6 кл. Олександрівської СЗШ;  II місце  -  Гречна Надія (Запорізька СЗШ); III місце – Потороча Владислав (Широківська СЗШ №2)  

у третій віковій категорії (15-18 років):

  I місце  -  Скірко Анастасія (Шестірнянська СЗШ); II місце  -  Шевченко Сніжана (Олександрійська НСЗШ); Д’ячкова Вікторія (Карпівська СЗШ); Угрюмова Інна (Новокурська СЗШ); III місце – Шиян Вікторія (Шестірнянська СЗШ); Берестенко Ілона (Запорізька СЗШ). 

У номінації «Дитяча іграшка»  журі відзначило креативність учнів Новокурської СЗШ, Запорізької СЗШ, Чапаєвської СЗШ та Степівської СЗШ. Переможцями у різних вікових категоріях стали:

у першій віковій категорії (11-15 років):

I місце  - Угрюмова Анастасія (Новокурська СЗШ); Котенко Марина (Запорізька СЗШ); Бебела Вікторія (Запорізька СЗШ); II місце  -  Слюсаренко Іван (Чапаєвська СЗШ); Буділович Олексій (Чапаєвська СЗШ); Ботвінко Анастасія (Степівська СЗШ); III місце – Інділо Ангеліна (Степівська СЗШ); Пісьменна Марія (Степівська СЗШ); Литвин Каріна (Запорізька СЗШ); Слюсаренко Тетяна (Чапаєвська СЗШ); Кісіль Дар’я (Степівська СЗШ);

у другій віковій категорії( 11-15 років):

I місце  - Шевченко Сніжана (Олександрійська НСЗШ); Лопатінова Валерія (Новокурська СЗШ); II місце  -  Міхно Анна (Запорізька СЗШ); Бєлік Данил (Зеленобалківська СЗШ); III місце – Боярченко Анастасія (Миролюбівський НВК); Пузін Богдан (Чапаєвська СЗШ);   

у третій віковій категорії (15-18 років):

 I місце  -  Гідревич Вікторія (Чапаєвська СЗШ); Коваль Тетяна (Новокурська СЗШ).

Лауреатами районного конкурсу новорічної іграшки та дитячого малюнку «Різдвяні свята» у номінації «Дитячий малюнок» стали: Янгулова Євгенія, Зеленобалківська СЗШ, Коваленко Михайло, Широківська СЗШ №2, Шевченко Ярослав, Широківська СЗШ №2, Шиян Діана, Чапаєвська СЗШ, Слюсаренко Тетяна, Чапаєвська СЗШ, Пузін Владислав, Чапаєвська СЗШ, Сіра Поліна, Широківська СЗШ №2, Мацюпа Роман, Широківська СЗШ №2, Волкова Наталя, Широківська СЗШ №2, Угрюмова Анастасія,  Новокурська СЗШ, Кузьменко-Головіна Анастасія, Широківська СЗШ №1, Долженкова Олександра, Червонівська НСЗШ, Красуля Богдан, Широківська СЗШ №2, Слюсаренко Іван, Чапаєвська СЗШ, Лясковська Альона, Зеленобалківська СЗШ, Мєдніков Костянтин, Зеленобалківська СЗШ, Коркошко Аліна, Широківська СЗШ №2, Хубкарян Ніна, Широківська СЗШ №2, Харченко Аліна, Широківська СЗШ №2, Дзюба Владислав, Широківська СЗШ №2, Боровскіх Євгеній, Широківська СЗШ №2, Берестенко Ілона, Запорізька СЗШ, Болотова Уляна, Чапаєвська СЗШ, Хараїм Катерина, Широківська СЗШ №2, Уманець Анастасія, Широківська СЗШ №2, Храмченкова Катерина, Широківська СЗШ №2, Чорноволосова Ірина, Широківська СЗШ №2, Мещерякова Діана, Широківська СЗШ №2, Загребіна Катерина, Широківська СЗШ №2, Кісіль Тетяна, Миролюбівський НВК, Письменний Руслан, Широківська СЗШ №2, Зайко Діана, Широківська СЗШ №1, Компанець Анастасія, Широківська СЗШ №1, Кирпа Ганна, Червонівська НСЗШ, Гордієнко Дмитро,  Широківська СЗШ №2, Гусарченко Надія, Широківська СЗШ №2, Гавдій Владислав, Широківська СЗШ №2, Шиян Сергій, Червонівська НСЗШ, Крючкова Анна, Миролюбівський НВК, Поліщук Вероніка, Олександрійська НСЗШ.

Лауреатами районного конкурсу новорічної іграшки та дитячого малюнку «Різдвяні свята» у номінації «Дитяча іграшка» стали: Новікова Олександра, Чапаєвська СЗШ, Булаткіна Анастасія, Зеленобалківська СЗШ, Ботвінко К.,  Степівська СЗШ, Ворон Дмитро,  Чапаєвська СЗШ, Черленяк Назар, Степівська СЗШ, Байкалов Владислав, Чапаєвська СЗШ, Сташенко Вікторія, Широківська СЗШ №1, Шишка Мілєна, Широківська СЗШ №1, Міценко Олеся, Широківська СЗШ №1, Котенко Марина, Запорізька СЗШ, Карєліна Віра, Запорізька СЗШ, Литвин Каріна, Запорізька СЗШ, Бабела Вікторія, Запорізька СЗШ, Демиденко Маргарита, Чапаєвська СЗШ, Сусідко Тетяна, Широківська СЗШ №1, Шрамко Денис, Чапаєвська СЗШ, Міхно Євген, Запорізька СЗШ, Кайнова Світлана, Запорізька СЗШ, Фірчук Дар’я, Зеленобалківська СЗШ.


Бережіть собори ваших душ!

З метою піднесення рівня патріотичного виховання дітей та учнівської молоді засобами літератури, музики та образотворчого мистецтва, виявлення, розвитку та підтримки творчо обдарованих дітей та учнівської молоді, формування національної творчої еліти,  протягом грудня 2014 року відбувся щорічний районний конкурс юних літераторів, художників, композиторів «Собори наших душ».

            На районний етап конкурсу були представлені роботи із 13 шкіл району. У конкурсі юних художників переможцями стали 6 робіт. Зачарували членів журі   роботи Маренич Катерини (Широківська СЗШ №2);  Меленко Олександри (Широківська СЗШ №1); Чулкової Альони (Степівська СЗШ); Ковальової Сніжани (Водянська СЗШ) та Грицини Яни (Олександрівська СЗШ).

У конкурсі юних літераторів у номінаціях «Проза» та «Поезія» були представлені твори лише українською мовою.  Кращими обрано 10 робіт.  Вразили журі оповідання, есе, роздуми, казки, вірші  Федорченко Павла (Степівська СЗШ); Септи Дарини (Степівська СЗШ); Лисогор Тетяни, Хорохордіної Ольги  (Степівська СЗШ); Черниш Людмили (Карпівська СЗШ); Перової Тетяни (Запорізька СЗШ); Жилінської Галини (Явдотівська СНСЗШ), Бєлікової Валерії (Калинівська СЗШ) та Єременко Єлизавети (Широківська СЗШ №1).

   Роботи усіх переможців направлені на участь в обласну етапі конкурсу до кіноцентру «Веснянка» (м. Дніпропетровськ). А переможці районного відбіркового етапу будуть нагороджені грамотами відділу освіти. 


Протягом листопада 2014 – січня 2015 року відбувся районний конкурс фотографій «Олімпійський  рух:  історія  та  сьогодення».

Конкурс проведено з метою виховання дітей і підлітків навчальних закладів області на гуманістичних ідеалах олімпізму, формування у них потреби ведення здорового способу життя та залучення їх до активних занять спортом і фізичною культурою. Журі конкурсу, на чолі з головою завідуючою РМК Л.Г. Бідновою, на  підставі  протоколів,  керуючись  вимогами  до  робіт, визначили  переможцями:

- в категорії 6-9 років:

I місце – Демиденко Маргариту, ученицю Чапаєвської СЗШ;

- в категорії 10-14 років:

I місце Глєбову Настю, ученицю Карпівської СЗШ

II місце – Черниш Лізу, ученицю Карпівської СЗШ,

III місце – Невінчаного Антона, учня Чапаєвської СЗШ, Чубар Ольгу,   ученицю Карпівської СЗШ;

- в категорії старше 14 років:

I місце – Красулю Альону, ученицю Широківської СЗШ №2,

II місце – Лисак Дар’ю, ученицю Карпівської СЗШ,

III місце Чулкову Анну, ученицю Степівської СЗШ.

Переможців конкурсу нагороджено грамотами відділу освіти.


Новорічна феєрія

25 та 26 грудня в усіх загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах району відбулися новорічні ранки та вечори, в яких взяло участь понад 2500 дітей.

Привітати діток з новим 2015 роком завітали казкові герої і, звичайно ж, Дід Мороз і Снігуронька.

Так, на новорічний святковий ранок «Зачарований годинник» до Тихоставської НСЗШ завітали Баба Яга, домовичок Кузя, та Інопланетяни, а Дід Мороз і Снігуронька подарували дітям новорічні подарунки. Красуня-ялинка об’єднала всіх у новорічний танок.

Для учнів початкових класів Широківської СЗШ №2 відбулася вистава «У деякому царстві». Всі учні 1-4 класів отримали новорічні подарунки – солодощі, які придбали їм батьки та набори: кольорові олівці та розмальовки у кількості 166 шт. від народного депутата України Д. Шпенова.

Для учнів 8-11 класів відбулося святкове шоу «Новорічні перегони», де команди Діда Мороза і Снігуроньки змагалися між собою у конкурсах «Хто я», «Вгадай мелодію». Учні 10-11 класів показали свої найкращі виступи: сценки, танці, пісні. Свято завершилося новорічною дискотекою біля красуні-ялинки.

Для учнів Широківської СЗШ №1 новорічне свято розпочалося феєричною казкою за участю Діда Мороза, Снігуроньки та казкових персонажів. Учні школи привітали батьків та вчителів святковим концертом. Були проведені цікаві ігри та конкурси. По закінченню свята учням були вручені подарунки від Діда Мороза та Снігуроньки.

Чудова казка, в якій взяли участь учні початкової школи, відбулася у Зеленобалківській СЗШ. Учні 6-11 класів разом з казковими героями Конем та Козою провели подорож у часі, де виступами було відтворено звичаї, моду, традиції різних епох.

Молодші школярі Чапаєвської СЗШ переглянули святкову виставу під назвою «Новорічна казка». Учні 7-11 класів стали учасниками гри КВК . Креативними виявилися назви команд: «Барашки-семпатяжки» та «Олівє».  На завершення всіх учнів обєднала святкова дискотека.

У рамках проведення новорічних та різдвяних свят відбувся районний конкурс новорічної іграшки та малюнку «Різдвяні свята». Творчість і фантазія виконаних робіт, представлених на конкурс цьогоріч, вразила організаторів своїм різноманіттям. Тому усі роботи, які надійшли на конкурс, було об’єднано в чудову виставку, яку всі бажаючі можуть відвідати у РМК відділу освіти (3 пов.).  Виставка діятиме до 14 січня 2015 року.

Діти соціально незахищених категорій взяли участь в обласних заходах: в обласному святі до Дня Святого Миколая 19 грудня 2014 року (10 чол.) та обласному  святі «Ялинка - 2015» 24 грудня 2014 року (10 чол.). Усі діти отримали солодкі подарунки.

Протягом зимових канікул було організовано роботу гуртків і секцій на базі закладів освіти та позашкільних навчальних закладів: БДТ та ДЮСШ. У рамках співпраці шкіл і позашкільних навчальних закладів проведено товариські зустрічі з футболу, районні змагання з судномодельного спорту, відкриту першість із дзюдо, майстер-класи з орігамі та з виготовлення новорічних іграшок з паперу.

Новорічні свята в районі пройшли весело та цікаво, діти отримали заряд позитивних емоцій та хороший настрій.