Шляхами героїв

 

   18 вересня 2017 року учні 10 класів навчальних закладів району взяли участь у тематично-екскурсійному проекті «Шляхами героїв». Мета Проекту – формування високої патріотичної свідомості, почуття вірної любові до Батьківщини. В рамках Проекту 90 десятикласників району відвідали військову повітряно-десантну частину №25 в смт Гвардійське. Незабутнє враження на учнів справив бойовий танк, який ще пахне порохом , мастилом. Цікава екскурсія до відважних десантників завершилась справжнім військовим обідом.

   Неймовірні відчуття переповнювали старшокласників, коли вони відвідали Алею героїв АТО в м. Дніпро. На Алеї учні побачили портрети своїх земляків, які загинули в зоні АТО.

   Наступний кроком тематично-екскурсійного проекту «Шляхами героїв» було відвідування єдиного в Україні Музею АТО під відкритим небом. Діти побачили, доторкнулися до справжніх, привезених з передової розбитих снарядами машин, зенітних установок, дорожніх знаків, які передають чорну енергетику війни.

   У другій частині Музею АТО десятикласники побачили півтисячі портретів людей, які віддали свої життя за Україну, стіну з дитячими малюнками, які відправлялись на передову. Серед них і малюнки учнів шкіл нашого району під загальною назвою «Повертайся живим!» . В окремій залі діти переглянули документальний фільм про війну, який транслювався одночасно на чотирьох стінах. Були сльози, захоплення, подив, відчуття гордості за те, що поряд живуть люди, яким ми вдячні за мирне небо.

   Велика подяка організаторам тематично-екскурсійного проекту «Шляхами героїв» - обласній держаній адміністрації та департаменту освіти і науки Дніпропетровської області.


11 по 15 вересня 2017 року в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах Широківського району було проведено фізкультурно-оздоровчі та спортивно-масові заходи присвячених Дню фізичної культури і спорту, Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня.

    У рамках Олімпійського тижня було проведено турнір з настільного тенісу, спортивна вікторина «Знавці фізичної культури і спорту», день здоров'я і спорту, турнір з шашок, змагання «Веселі старти» в яких усі бажаючі мали можливість випробувати свої сили, спритність та витривалість.

    Олімпійські уроки стали вже традиційними в навчальних закладах. Вони проводяться щорічно напередодні Дня фізичної культури і спорту і мають на меті навчання та виховання учнів під знаком ідей і принципів олімпізму, формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізкультурою і спортом.