Відповідно до Національної стратегії розвитку освіти в Україні на період  до 2021 року, головних пріоритетів модернізації сучасної системи освіти, визначених Національною доктриною розвитку освіти в Україні , планів роботи департаменту освіти і науки ОДА та ДОІППО на 2017р., Дніпропетровським обласним інститутом після дипломної педагогічної освіти 21-23 серпня 2017 р. були проведенні секційні засідання, та вебінари керівників РМО.

 


14 по 18 серпня 2017 року відбувся об’їзд закладів освіти з метою перевірки підготовки навчальних закладів до нового навчального року осінньо-зимового періоду 2017-2018 років, за участю представників:

- начальник відділу освіти райдержадміністрації;

- начальник господарської групи відділу освіти райдержадміністрації;

- головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарії;

- лікар з гігієни дітей та підлітків відокремленого структурного підрозділу Криворізький міський відділ лабораторних досліджень ДУ «Дніпропетровський ОЛЦДСЕ МОЗ України»,;

- начальник Широківського РС ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області, капітан служби ЦЗ;


05 серпня 2017 року біля відділу освіти Широківської РДА  зустрічали дітей позбавлених батьківського піклування  , які оздоровлювалися в таборі "Ювілейний" м. Приморськ, Запорізької області.

   Діти повернулися з оздоровчого табору з гарним настроєм, засмаглі та радісні.

   Всі дітки ділилися своїми спогадами про відпочинок на морі та висловили бажання у наступному році також поїхати до літнього табору.